Kurumsal Felsefemiz

 

Misyonumuz

Tıp alanında yeniliğe liderlik ederek dünyanın her yerinde hastaların daha sağlıklı olmalarına çalışmaktır.

Takeda kurumsal felsefemizin temeli; adil olmamız, dürüstlüğümüz ve azmimiz yoluyla gerçekleştirilen doğruluk temel kavramıdır. Bu tabii ki, ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere uyulması anlamına da gelmektedir. Ancak, kurumsal felsefemiz bunun çok ötesinde, asla dürüstlükten ayrılmamayı ve ticari faaliyetlerimizde her şeyden önce adillik, dürüstlük, şeffaflık ve etik ilkeler yönünden en yüksek standartlara bağlı kalmayı gerektirmektedir. Bu aynı zamanda misyonumuzun da temelidir.

  

Takeda-ism firmamızdaki tüm çalışanlarımıza rehberlik eder.
Takeda-ism Takeda'nın ruhudur.

235 yılı aşkın süredir, inovatif ilaçlarımız ile topluma hizmet ediyoruz ve hastaların hayatın o anlamlı anlarını geri kazanmalarına yardım ediyoruz. Tedavi ve önleyici tıptaki yeniliklerle daha da çok insanın hayatının tam manasıyla tadını çıkarması için kararlıyız.
 

Sağlık konusundaki tutkumuz ve hayatı iyileştirmek konusundaki kararlılığımız bundan sonraki 235 yılda da dünyadaki tüm insanlar için daha sağlıklı ve parlak bir gelecek yaratmamıza yardımcı olacaktır.

 

değerler

 

 

  

 

 

 

We use cookies to gather web statistics that help us improve our site and your user experience. We store no personal details.

Takeda Pharma