Takeda'da Hayat Var
 

 

Türkiye’de 2009 yılında başlayan yolculuğumuza 2017 yılı itibariyle  300 kişiden oluşan güçlü ekibimiz ile devam ediyoruz. Tüm amacımız,  daha sağlıklı daha parlak bir gelecek yaratmak.

Bu amaç için çalışırken, İnsan Kaynakları olarak, çalışanlarına ilham veren ve her bir çalışanının gönülden bağlı olduğu bir Takeda yaratmayı amaç edindik.

İnsana değer veren, adil, samimi, mutlu, başarıların ve çabanın takdir edildiği bir çalışma ortamı sunuyoruz.

2015 – 2016 yılları arasında Türkiye ilaç endüstrisinin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri  olduk ve sektörümüzde 200’den fazla yeni iş olanağı sağlayarak en fazla istihdam sağlayan şirketler arasında yerimizi aldık.

2016 yılında Mümessil Dayanışma Derneği (Müdad) tarafından bağımsız olarak düzenlenen ve tıbbi mümessiller tarafından cevaplanan Sahanın Sesi Anketinde, Türkiye'de faaliyet gösteren tüm ilaç şirketlerinin değerlendirildiği bu araştırmada, 3 farklı ödüle layık görüldük. Bunlar; Çalışan Memnuniyeti, Çalışabilecek En İyi İlaç Firması ve Kaliteyi Teşvik Ödülü.

Bu gurur verici ödüllerimiz bir yana, bizim için en büyük ödül çalışanlarımızın gözünde en iyi işveren olabilmek. Düzenli olarak bağımsız  bir kuruluş tarafından gerçekleştirilen Bağlılık Araştırma’sı sonuçları da çalışanlarımızın Takeda’ya kalpten bağlı olduğunun bir göstergesi.

Bütün bunlar, Takeda’daki özgün hayatın bir yansıması.

Takeda’da  güven, farklılıklara saygı ve her güne aynı heyecanla başlamamızı sağlayan anlamlı bir iş, kısaca hayatın olmazsa olmazları var…

Peki, Takeda’da nasıl bir hayat var, gelin birlikte bakalım...

 

We use cookies to gather web statistics that help us improve our site and your user experience. We store no personal details.

Takeda Pharma