Takeda'da Kariyer Var

linkedin

 

 

 Bizimle Güçlenerek Işılda

31.000’den fazla çalışanıyla, 70’i aşkın ülkede faaliyet gösteren Takeda, lider global ilaç şirketlerinden biridir. Bütünlük, Adalet, Dürüstlük ve Azmi içeren Takeda-izm değerlerimizi özümüzde yaşayarak, en önemli önceliğimiz olan ‘İnsan’ odağımızdan asla ödün vermeyiz.

235 yıldır insan hayatını iyileştirmek için gerçekleştirdiğimiz inovasyonlarla dünyanın dört bir yanındaki insanlar için ‘Daha Sağlıklı ve Daha Parlak bir Gelecek’ yaratmak hep birlikte tutkuyla çalışıyoruz.

Takeda’da çalışan herkes ilham veren cesur misyonumuza  hayati derecede önemli katkı sağlar ve bizim için çok özeldir. Takeda’da çalışırken başta kendinizinki olmak üzere insanların hayatına önemli dokunuşlar yaparsınız.

Daha fazlasını öğrenmek ve aramıza katılmak için;takedajobs.com.

Takeda büyümek, büyütmek ve bir başarı hikâyesinin parçası olmak isteyenlerin buluştuğu yerdir ve Takeda’da çalışan herkes eşsiz ve değerlidir.  Bizi biz yapan ortak noktamız ise değerlerimizdir; 230 yılı aşkın süredir, Takeda varolduğundan bu yana attığımız her adımda bize Takeda-ism değerlerimiz yol gösterir;Ve biz, işe alım süreçlerimizde adaylarımızın önce değerlerimize sonra pozisyondan beklenen tecrübe ve yetkinliklere sahip olmasını önemsiyoruz. Tüm işe alım sürecimizi bu eksende şekillendiriyoruz. 

Kişileri Etkileme ve Kazanma, İşbirliği Geliştirme, Sonuca Ulaşma,Stratejik Düşünme, Değişimi Yönetme, Kişisel Farkındalık, Geliştirme-Büyütme  yetkinliklerimiz işe alım ve yetenek yönetimi süreçlerinde bize rehberlik  eder.

 

 

Takeda'da Kariyer Var

Takeda Türkiye ve Takeda Global'deki açık pozisyonlar için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

We use cookies to gather web statistics that help us improve our site and your user experience. We store no personal details.

Takeda Pharma