Takeda'da Paylaşım Var

 
Takeda ’da birbirine bağlı bir ekibiz,  birbirimizle hayatın her anını paylaşıyor ve sosyal sorumluluk bilincimiz ile güzellikler yaratmak için çabalıyoruz.

 

Takeda Gönüllüleri

 

Her yılın çeşitli zamanlarını “Takeda Gönüllülük Günü” ilan ediyoruz. Bu özel günlerde, gönüllü çalışanlarımız ile ellerimizi-kalplerimizi birleştiriyoruz. 2015 Yılında, ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) ile ortak çok sayıda gönüllü çalışmanın parçası olarak zihinsel engelli çocuklarımızın hayatlarını küçük dokunuşlarla güzelleştiriyoruz.

Bilgilerimizi Paylaşıyoruz - Vitamin

 

Vitamin programımız ile çalışanlarımız birbirinden öğrensin ve birbirine vitamin olsun istiyoruz.

Çalışanlarımızla kayaktan seyahate, spordan nefese veya müziğe kadar geniş bir çerçevede kısa seanslar düzenliyor ve öğrenmeye birbirimizden başlıyoruz. Fotoğraf çekmenin incelikleri, balık nasıl tutulur, en güzel seyahat rotaları nasıl oluşturulur gibi farklı farklı birikimleri birbirimizle paylaşıyoruz.

 

Zamandan Mekandan Bağımsız Olarak Hayatı Paylaşıyoruz
 

Türkiye’nin farklı bölgelerinde çalışan Takedalılar dijital platformlarımızla birbirlerine her zaman çok yakınlar. Sosyal ağımız  Yammer ile  hayatı her daim paylaşma şansına sahip oluyoruz. Online olarak  birbirimize her an ulaşabiliyor ve anlık paylaşımlarda bulunabiliyoruz.  My Takeda, web sitemiz ile Takeda dünyasındaki haberlere, gelişmelere ve ihtiyaç duyduğumuz her türlü bilgiye ve sisteme tek bir platformdan ulaşabiliyoruz. 

İş Sonuçlarımızı Paylaşıyoruz
 

Her yıl gerçekleştirdiğimiz dönem toplantımızda tüm Takeda çalışanları bir araya geliyoruz. Bu toplantıda bilgilerimizi tazeliyor, iş sonuçlarımızı değerlendiriyor, insan hayatına nasıl daha iyi katkı yapacağımızı tartışıyoruz.  Dönem toplantımızın yanı sıra, belirli aralıklarda düzenlediğimiz paylaşım toplantılarımızla  mevcut durumu gözden geçiriyor yeni uygulamalarımızı çalışanlarımız ile paylaşıyoruz. 

 

 

We use cookies to gather web statistics that help us improve our site and your user experience. We store no personal details.

Takeda Pharma